Nowa era lekkich rowerów elektrycznych

linia produktów Macina SX jest
uzupełnieniem sprawdzonej serii KTM E-Bike.

Rewolucjonizuje wrażenia z jazdy na rowerze elektrycznym pod względem lekkości i zwinności. Dzięki smukłemu wzornictwu ramy i nowemu silnikowi BOSCH Performance Line SX, modele Macina SX są symbolem naszego zobowiązania do innowacji i poszukiwania nowych granic. W tej ofercie sport łączy się z elegancją. Macina SX to również idealna równowaga między lekką wagą a imponującą, naturalną wydajnością. W tych modelach również zastosowano innowację KTM POWER TUBE TOP LOADER (PTTL), która zapewnia łatwą obsługę akumulatora. Akumulator CompactTube 400 WH można wyjąć z ramy do góry we wszystkich modelach. Prosty proces wyjmowania i wkładania zachęca do zabrania ze sobą drugiego akumulatora na długą wycieczkę. Właśnie do tego dostarczamy sprytne rozwiązania z zakresu akcesoriów: zarówno torba na bagażnik „Sport Trunk Bag”, jak i „Battery Board” do plecaka zostały specjalnie zaprojektowane do przechowywania drugiego akumulatora. Inną możliwością zwiększenia zasięgu jest BOSCH PowerMore Range Extender o pojemności 250 WH.

Można go zamocować bezpośrednio na pokrywie akumulatora w modelach KTM SX. Pozycja gniazda ładowania została specjalnie dostosowana do tego. Dodatkowo wbudowany zamek chroni przed kradzieżą.

Koncepcja lekkich rowerów elektrycznych obejmuje kategorie produktów MTB Fully, MTB Hardail, MTB Kids, Gravel, Road, Trekking Onroad oraz Trekking Offroad. Wykorzystuje się smukłe ramy z włókna węglowego i aluminium. W tych modelach szczególny nacisk położono na dynamiczny i elegancki design. Niezależnie od tego, czy chodzi o sportowy segment high-endowy, czy o miejskie cruisingi: modele SX otwierają nową erę jazdy na rowerze elektrycznym.
W skrócie, nowa linia produktów Macina SX to seria lekkich i zwinnych rowerów elektrycznych, które oferują imponującą wydajność i zasięg. Są dostępne w różnych kategoriach produktów, aby zaspokoić potrzeby każdego rowerzysty.

Sprawdź lekkie rowery elektryczne z silnikiem Bosch sx

Bosch Performance Line SX

Bardzo cichy i supernaturalny, nowy Performance Line SX łączy w sobie wrażenia z jazdy konwencjonalnym rowerem z zaletami e-roweru.

Około 2 kilogramy: Performance Line SX jest najlżejszym silnikiem Bosch o najwyższej gęstości mocy. Zmniejsza całkowitą wagę Twojego e-roweru, zwiększa zwinność i jest idealny dla fanów sportowego stylu jazdy. Ponadto kompaktowa jednostka napędowa niewidocznie chowa się w ramie. Przy sportowej jeździe z wysoką częstotliwością pedałowania wspiera Cię proporcjonalnie do Twoich możliwości – z szczytami do 600 watów mocy silnika.

Akumulator CompactTube 400 o wadze zaledwie około 2 kilogramów to prawdziwy mistrz energii. Technologia POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) firmy KTM umożliwia również w modelach z nowym Performance Line SX łatwe wyjmowanie i ponowne wkładan

Silnik bosch sx
Range Extender Power More 250

Range Extender Power More 250

PowerMore 250 to dodatkowy akumulator wielkości butelki z wodą o pojemności 250 Wh, który zapewnia jeszcze większy zasięg i dłuższą przyjemność z jazdy po szlakach. Można go zamocować bezpośrednio na pokrywie akumulatora w modelach KTM SX. Pozycja gniazda ładowania została specjalnie do tego dostosowana. Dodatkowo wbudowany zamek chroni przed kradzieżą.

System Controller & Mini Remote

System Controller to zredukowana do niezbędnego minimum jednostka sterująca, zintegrowana z górną rurą ramy roweru elektrycznego z inteligentnym systemem. Mini Remote można łatwo dołożyć do System Controllera i zamontować na kierownicy.

Bosch System Controller & Mini Remote
csm_Bosch_Purion2

Purion 200

Rozwiązanie Purion 200 All-in-One uporządkowuje kierownicę, znajduje się bezpośrednio w zasięgu kciuka i zapewnia wyraźny wyświetlacz danych jazdy oraz łatwą, ergonomiczną obsługę wszystkich funkcji e-roweru.